Пам’ятатимемо...

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Внаслідок тяжкої хвороби пішов з життя Олександр Миколайович Волик

Олександр Миколайович народився 27 вересня 1954 року у Базаліївці Чугуївського району у родині педагогів. У 1980 році закінчив Харківський педагогічний інститут ім. Г. С. Сковороди.

Близько трьох десятиліть він очолював колектив Чугуївського професійного аграрного ліцею (колишнє ПТУ № 53). Завдяки його професіоналізму, життєвій мудрості, наполегливості та організаторським здібностям заклад здолав нелегкі часи, реформувався та зараз впевнено крокує у ногу з часом, перетворившись у сучасний професійно-освітній центр. За досягнення у професійній діяльності був нагороджений нагрудними знаками: «Відмінник освіти України», «А. Макаренко».

Шість разів поспіль мешканці міста, зокрема Преображенки, висловлювали Олександру Миколайовичу довіру представляти свої інтереси у Чугуївській міській раді! Близько чверті століття він був депутатом місцевих рад, плідно працював у комісії з питань освіти, з прав молоді, охорони здоров’я; у 2010-2015 роках очолював постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, земельних відносин, транспорту, зв’язку та екології.

Його знали та поважали у Чугуєві багато людей як талановитого керівника, громадянина з активною життєвою позицією, порядного, чуйного та доброго земляка. Хай світлі спогади про Олександра Миколайовича Волика ще довго живуть у пам’яті чугуївців.

Чугуївська міська рада та її виконавчий комітет глибоко сумують з приводу смерті депутата міської ради I-VІ скликань, директора Чугуївського професійного аграрного ліцею

Олександра Миколайовича Волика та висловлюють щирі співчуття близьким та рідним покійного.