Welcome to our school

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Яскраві враження, англомовне середовище та безліч спілкування у таборі GoCamp

На базі Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 з 31 липня по 17 серпня працював пришкільний мовний табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко», у якому відпочивали, оздоровлювались та цікаво навчались 90 вихованців. Особливістю цього табору стало те, що ще в січні учні школи під керівництвом вчителя англійської мови І. М. Яськової виконали креативне завдання проекту GoCamp, на яке відгукнулися волонтери: Софі Єшбі з Великої Британії та Йелмер Постма з Нідерландів, які прибули  до табору у серпні.

Різноманітні заходи у новому форматі проводилися кожного дня. Найцікавішими були «жива бібліотека», проекти з різних тем, майстер-класи з народних ремесел, відвідування музеїв Чугуєва та Харкова, екскурсія до Територіального центру соціальних послуг, інтерактивне заняття з представниками Чугуївської міської філії центру зайнятості, а також подорожі до «Тарасової садиби» та екопарку Фельдмана, боулінгу та розважального центру Шато-Ледо.

Ще одна перлинка – це участь у проекті від компанії Київстар. Вихованці навчалися працювати в командах, розвивати креативність, аналізувати інформацію, створювати власні мобільні додатки, спілкуватися за допомогою скайпу з США та представниками Київстару, що  допоможе їм знайти своє місце в майбутньому.

 

 

Крім того, табір став справжнім іншомовним середовищем, адже спілкування відбувалося англійською мовою та за безпосередньої участі волонтерів.

Ігри, співи, спортивні змагання та медіапроекти стали чудовим засобом провести вільний час корисно та цікаво.

Діти отримали намисто з яскравих вражень, гарного настрою, нових знань і задоволення від своєї творчої діяльності.

Прощавай, табір-2018! До зустрічі у наступному році!!!

Вдячна батьківська громадськість.

 

P.S.: В День города волонтеров «GoCamp» принимала в мэрии городской голова Галина Минаева. Гости поделились своими впечатлениями от пребывания в Чугуеве и признались, что приятно удивлены гостеприимством чугуевцев и впечатлены нашим городом, его историей, традициями и прекрасной природой. Галина Николаевна подарила Софии и Йелмеру сувениры, которые будут напоминать им о Чугуеве.