Громадський бюджет-2019 на старті!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Чугуївська міська рада та її виконавчий комітет повідомляють про початок міського конкурсу «Громадський бюджет-2019»

Подача проектів: з 01.08.2018 по 30.09.2018

Загальний бюджет в рамках конкурсу: 420 тис. грн. Максимальна вартість проекту: малі проекти – 50 тис. грн; великі проекти – 80 тис. грн.

Проектні заявки можна надати в електронному вигляді на новій платформі за посиланням https://chuhuiv-biidget.e-dem.in.Ua/#/  або у паперовому вигляді до відділу економічного розвитку і підприємництва Чугуївської міської ради.

НАГАДУЄМО:

Проектна пропозиція – пропозиція, яка подана членом територіальної громади, яка не суперечить законодавству, реалізація якої належить до компетенції органів місцевого самоврядування, може бути реалізована протягом бюджетного року. Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету, може стосуватись лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності (наприклад, вулиці, парку, установи: школа, бібліотека, дитячий садочок тощо).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! ЗМІНИ УМОВ КОНКУРСУ «ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2019»

Зараз проектна заявка надається лише за підтримки 15 членів громади.

Автор – член територіальної громади Чугуєва, віком від 14 років, який є громадянином України та зареєстрований і проживає на території міста, включаючи внутрішньо переміщених осіб, які мають при собі відповідні документи, що підтверджують їх перебування у місті.