На честь державного свята

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

28 червня в нашій країні відзначали День Конституції України. Святкували державне свято і чугуївці

Нагадаємо, основний Закон нашої держави було ухвалено у 1996 році. Впродовж трьох місяців перед прийняттям Конституції її писала спеціально створена Тимчасова комісія, а в ніч з 27 на 28 червня депутатам довелося голосувати окремо за кожну статтю. Конституція України як вищий законодавчий акт визначила базові принципи організації найвищих органів держави і місцевого самоврядування, а також права, свободи і обов’язки людини і громадянина.

На честь державного свята у Чугуєві відбувся урочистий концерт у сквері «Мелодія», в якому взяли участь дитячі творчі колективи КЦ «Імідж» та музичної школи. Мешканці міста оплесками вітали юних музикантів, які невтомно дарували усім присутнім свій талант та яскравий настрій.

В цей же день працівники Чугуївської ЦБС провели свято для юних чугуївців «Конституція – гарант прав та обов’язків». В сквері Захисників Вітчизни зібралися діти різного віку разом зі своїми батьками, дідусями та бабусями. Бібліотекарі розповіли учасникам заходу про Конституцію та історію ії написання, познайомили маленьких громадян з їхніми правами та обов’язками. Не обійшлося свято і без веселих конкурсів та змагань. За участь у вікторинах діти були нагороджені пам’ятними призами та смаколиками.