Продовжуємо будувати майбутнє разом

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Цьогоріч 10 чугуївських проектів стали переможцями в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

Саме питанням їх реалізації була присвячена нарада, яку міський голова Галина Мінаєва провела у понеділок з авторами проектів та представниками профільних служб, які будуть залучені до їх реалізації. З міського бюджету на ці заходи буде спрямовано 1,3 млн грн, обласних коштів – 1,4 млн грн та коштів конкурсантів – 140 тис. грн. При обговоренні робочих моментів щодо реалізації проектів мер міста особливу увагу акцентувала на практичному аспекті – усі заходи, які будуть виконуватися у рамках проектів, повинні перш за все задовольняти потреби мешканців, мати позитивний вплив на якість їх життя.

На конкурс від Чугуєва надійшло 20 проектних заявок, за результатами їх розгляду конкурсною комісією переможцями визнано 10 проектів. Їх авторами стали громадські організації та правління ОСББ. Як завжди, активність виявили заклади освіти. Показовим є й той факт, що з року в рік зростає зацікавленість ініціативних груп мешканців у реалізації на партнерських умовах співфінансування їх ідей щодо покращення умов проживання та навчання, благоустрою територій, захисту оточуючого середовища та інш.

Всього у 2018 році конкурсні проекти надійшли з 26 районів Харківщини, 6 міст обласного значення та міста Харкова. Свої проекти надіслали 11 об’єднаних територіальних громад. Загалом конкурсантами було подано 916 міні-проектів, з яких до участі було допущено 794 на загальну суму 202,5 млн грн. Конкурс проходив за трьома номінаціями: «Добробут та розвиток громад»; «Благоустрій та охорона довкілля»; «Історико-культурна спадщина».

Проекти-переможці обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», які будуть реалізовані у Чугуєві

«Я – європеєць» (ремонт лінгафонного кабінету Чугуївської ЗОШ № 2: заміна електропроводки, ремонт стін, стелі, опалення, заміна вікон. Придбання сучасного обладнання)

«Облаштування скеледрому «Чугуївська вертикаль» (придбання та встановлення  сучасного скеледрому, страхувальних та захисних засобів в Чугуївській ЗОШ № 7)

«Про дітей дбаємо – екологію захищаємо» (придбання та встановлення захисного огородження від траси біля  території Чугуївського ДНЗ № 1)

«Чарівні стежки дитинства» (капітальний ремонт асфальтного покриття подвір’я та тротуарних доріжок ДНЗ № 4)

«Музейні історії, що надихають на спогади» (утеплення зовнішньої стіни будинку по вул. Музейній, 3 з подальшим нанесенням муралу з рєпінською тематикою)

«В гостях у казки» (облаштування дитячого майданчику по вул. Горішного, 125, 127)

«Відходи – в доходи» (облаштування майданчику для збору ТПВ по вул. Харківська, 137)

«Фенікс – друге життя ТПВ» (облаштування майданчику для збору ТПВ по вул. Гвардійська, 46)

«Єдиний міський диспетчерський пункт – запорука створення міста з комфортними умовами проживання» (створення єдиного диспетчерського центру)

«Рух без меж» – створення зони вуличної реабілітації при Центрі реабілітації дітей з інвалідністю та людей з інвалідністю «Шанс» (створення зони для вуличної реабілітації дітей з інвалідністю, людей з інвалідністю, дітей з групи ризику та зони відпочинку для сімей з дітьми).