«Горить в серцях вогонь Перемоги»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

16 травня Чугуїв приймав естафету пам’яті

Цього року виповнюється 75 років, як Харківщина була визволена від німецьких загарбників. Взимку, починаючи з Борівського району, стартувала естафета пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги», яка охопить усю територію Харківсь-кої області і закінчиться на «Висоті маршала Конєва». Прапор, на якому зображені герби всіх районів нашої області, як символ миру і свободи з урочистостями передається з району в район. У минулу середу естафету пам’яті прийняла Чугуївщина.

Учасниками святкового заходу, який відбувся біля Вічного вогню, стали секретар міської ради Наталія Нежид, голова Харківської обласної організації ветеранів України Анатолій Хіневич, голова Чугуївсь-кої міської організації ветеранів України Анатолій Козубенко, заступник голови Ради ветеранів 41-ї гвардійської стрілецької дивізії, яка визволила місто Чугуїв, Юрій Данилов.

В ході урочистостей грамотами та пам’ятними медалями Харківської обласної організації ветеранів України і подяками Чугуївського міського голови за активну роботу з ветеранами, патріотичне виховання молоді та з нагоди 73-ї річниці Дня Перемоги були нагороджені чугуївські ветерани та члени міських ветеранських організацій.

Наприкінці свята його учасники вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.