Людині праці – всебічний захист

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Саме таким був лейтмотив «круглого столу», що відбувся 27 квітня у мерії з нагоди відзначення в Україні Всесвітнього дня охорони праці за участі керівників та профспілкових лідерів трудових колективів міста.

Захід було організовано та проведено міським Управлінням соціального захисту населення на чолі з його начальником Оленою Куриленко, яка у вступному слові наголосила на важливості дотримання законодавства у сфері охорони праці та соціального захисту, так як саме від цього залежить безпека та якість життя працівників.

Кожен, хто брав слово до виступу, акцентував увагу на профільних питаннях щодо охорони праці робітників. Зоя Броднікова – заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці та зайнятості населення УСЗН – ознайомила присутніх із станом дотримання керівниками підприємств та установ чинного законодавства з охорони праці, звернула увагу на  проблемні питання в цій сфері. Лілія Масалітіна – директор Чугуївського міськрайонного центру зайнятості – розповіла про організацію навчання посадових осіб з охорони праці на базі Чугуївського центру зайнятості. Світлана Терещенко – начальник Чугуївського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України – зупинилася на питаннях профілактики виробничого травматизму. Наталія Сіра – терапевт КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. І. М. Кононенка» – доповіла про стан проходження медичного огляду працівниками Чугуєва, які працюють у шкідливих умовах.

У завершенні зустрічі доповідачі відповіли на питання, що цікавили учасників заходу.