У Чугуєві новий прокурор

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

23 квітня 2018 року наказом Генерального прокурора України Юрія Луценка очільником Чугуївської місцевої прокуратури було призначено старшого радника юстиції Ярослава Євгеновича Мишкова.

26 квітня на зборах колективу Чугуївської прокуратури його представив перший заступник прокурора Харківської області Артем Борисович Степанов.

У своїй промові він охарактеризував Ярослава Євгеновича як професіонала своєї справи, що здатен працювати на високий результат. У органах прокуратури Ярослав Мишков працює з 1991 року. Обіймав низку ключових посад, зокрема, був прокурором Балаклійського району, Основ’янського (Червонозаводського ) району Харкова, очолював Харківську міжрайонну транспортну прокуратуру. До призначення у Чугуїв був начальником слідчого відділу слідчого управління прокуратури Харківської області.

З призначенням на посаду прокурора Чугуївської місцевої прокуратури Ярослава Євгеновича привітали нові колеги, керівники міської та районної влади.

– Стосунки у колективі буду вибудовувати на принципах взаєморозуміння та взаємоповаги, що й стане запорукою успішної та злагодженої роботи на результат – неухильне виконання законів України та, найголовніше, захист прав і свобод громадян, – відзначив Ярослав Мишков.