Вшановуємо захисників!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

23 квітня на плацу в/ч А-0501 відбулися урочистості з нагоди 4-ї річниці створення 22-го окремого мотопіхотного батальйону.

Цей підрозділ створювався у Харківській області як батальйон територіальної оборони і був укомплектований справжніми патріотами, мотивованими на захист рідної держави.

Від червня по листопад 2014 року батальйон брав участь в обороні таких населених пунктів, як Варварівка, Дмитрівка, Щедріщеве, Кремінна та Сватове, та з честю виконав поставлені бойові завдання. В жовтні 2014 року батальйон отримав статус мотопіхотного та був переданий в підпорядкування 92-й окремій механізованій бригаді.

За час перебування в зоні проведення АТО в лавах мотопіхотного батальйону пройшли бойове хрещення та набули бойового досвіду більше 6 тисяч чоловік. За мужність і героїзм, виявлені у період бойових дій на території Донецької і Луганської областей 185 війсь-ковослужбовів 92-ї ОМБр відзначені державними нагородами, в тому числі званням Герой України, близько 300 військово-службовців нагороджені відзнаками Міністра оборони України та начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Захищаючи мир в нашій державі, 32 військовослужбовця загинули, 132 – отримали поранення різних ступенів важкості при виконанні службових обов’язків.

Слова сердечної вдячності за проявлені стійкість та героїзм під час виконання бойових завдань в зоні АТО, самовіддане служіння державі та українському народові висловили всьому особовому складу командир 92-ї ОМБр Володимир Кокорєв, представники оперативного командування «Схід», обласної державної адміністрації, Чугуївської міської та районної влади.

Сотні військовослужбовців з нагоди свята отримали державні нагороди, відзнаки  різних ступенів, почесні грамоти. Приємним подарунком для них став концерт, підготовлений творчим колективом КЦ «Імідж».