На старт, призовники!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

2 квітня в Україні розпочалася призовна кампанія на строкову військову службу

Наразі у Чугуєві триває активна робота з організації призовної кампанії: вручення повісток особам, що підлягають призову; проходження медичної комісії та додаткових обстежень; обробка наданих призовниками документів на відстрочку чи звільнення від служби. Регулярно відбуваються засідання призовної комісії, до складу якої входять представники місцевої влади, керівники військового комісаріату, медичні працівники, правоохоронці, педагоги та психологи. Саме призовна комісія, враховуючи висновки лікарів та вивчивши особові справи призовників, має повноваження виносити рішення про направлення на військову службу, альтернативну службу, про надання відстрочки чи звільнення від призову чи військового обов’язку.

13 квітня у Чугуївському військовому комісаріаті відбулося чергове засідання міської призовної комісії під головуванням заступника міського голови Олександра Апостола. Її члени ретельно розглянули десятки особових справ призовників, заслухали інформацію членів комісії про їх стан фізичного та психологічного здоров’я, наявність/відсутність судимостей, сімейний стан і освіту та підписали відповідні протоколи.

– Починаючи з 2 квітня ми розпочали роботу з призову громадян – мешканців Чугуєва – на строкову військову службу. З цього ж часу при військкоматі постійно працює медична комісія. На сьогодні вручено 40 повісток, за якими призовники проходять медичні огляди. Вже 6 призовників готові до направлення у військові частини, – зазначає Олександр Апостол й додає, що нинішня призовна кампанія стартувала досить-таки активно – спільними зусиллями працівників військкомату, органів місцевого самоврядування та самоорганізації населення, правоохоронців вдалося провести комплексні організаційні та роз’яснювальні заходи, що має позитивно відобразитися на перебігу призову: – Але б дуже хотілося, щоб виконувати свій обов’язок перед Батьківщиною молодь йшла не через примусові заходи та страх бути покараним, а усвідомлено та відповідально.

Оптимістично оцінює початок призовної кампанії й Чугуївський військовий комісар Руслан Мазовецький:

– Незважаючи на те, що дуже багато молодих людей мають серйозні проблеми зі здоров’ям і право на відстрочку, я впевнений, що ми впораємося з плановими показниками. Для цього у нас є всі підстави, й перш за все, наполегливість й розуміння своєї відповідальності за успіх справи.