Делегація з Норвегії відвідала Чугуїв

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Цього тижня у Харкові відбувалось засідання робочої групи з підвищення ефективності діяльності за напрямком «Місцева демократія та взаємодія з громадськістю» в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», що фінансується МЗС Норвегії. У четвер робоча група відвідала Чугуїв як одне з міст, в якому успішно реалізуються принципи місцевої демократії.

Учасників заходу гостинно привітала у мерії Чугуєва міський голова Галина Мінаєва, яка у своєму виступі окреслила пріоритетні напрямки діяльності муніципалітету. Керівники структурних підрозділів міськради презентували досвід виконавчого комітету щодо залучення громадсь-кості до управління містом. Після офіційної частини членам делегації було запропоновано відвідати Центр надання адміністративних послуг, територіальний центр соціального обслуговування та інші об’єкти інфраструктури міста.

Як зазначили представники делегації, вони були дуже вражені тими позитивними зрушеннями, які останнім часом відбуваються у Чугуєві, та висловили наміри продовжувати успішну співпрацю с нашим містом.

Н. ЛІНИВЕНКО.