Чугуїв зустрічає Великдень!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У  чистий четвер в нашому місті відбувся другий фестиваль писанок.

Чудовому настрою його учасників сприяло перше весняне тепло, якого нарешті ми дочекались. Місцем проведення фестивалю, як і минулого року, організатори – виконавчий комітет Чугуївської міськради – обрали сквер «Центральний», а на пішохідній алеї на бульварі Комарова було встановлено гігантські писанки, авторами яких є чугуївські художники та учні дитячої художньої школи. Минулого року ця виставка мала шалений успіх у чугуївців, і цього пасхального тижня писанки знову прикрашають велелюдну алею у центрі міста.

У сквері «Центральний» та на Арт-алеї під час Фестивалю писанок було презентовано пасхальні композиції, створені колективами навчальних закладів та майстрами декоративно-ужиткового мистецтва.  Яких тільки витворів мистецтва не було на цій різнобарвній, надзвичайно цікавій та яскравій виставці! Деякі експонати можна було придбати на подарунки та для прикрашання оселі на час свята Великодня. Залюбки містяни купували ароматні смачні паски від місцевих виробників та милувалися чарівними пасхальними композиціями. Дітлахи мали змогу взяти участь у створенні великодніх художніх творів.

Під час фестивалю активні його учасники отримали грамоти міського голови, а переможці конкурсу «Писанковий світ» – дипломи у різних номінаціях. Від імені міського голови Галини Мінаєвої земляків щиро привітала її заступник Тетяна Вінник, яка також висловила подяку всім, хто долучився до проведення фестивалю писанок та створенню святкової атмосфери для своїх земляків. Музичний супровід свята забезпечили вокальні колективи міста, які щедро дарували учасникам свята свою творчість.

В  цей же день заступник міського голови Тетяна Вінник разом із депутатом Харківської обласної ради Дмитром Мягким відвідали навчальні заклади міста з приємною місією – пригостити школярів та вихованців дитячих садків кулічами від міського голови Галини Мінаєвої та народного депутата України Дмитра Шенцева. У кожній школі та дитсадку ретельно готувались до Великодня, створювали пасхальні композиції та вивчали українські та православні традиції. Діти та педагоги залюбки продемонстрували гостям – Тетяні Вінник та Дмитру Мягкому – свої таланти та щиро привітали з Воскресінням Христовим, а гості, в свою чергу, передали дітлахам смачні кулічі та щирі побажання миру та добра у кожній родині.

Взагалі до Великодня мешканці Чугуєва отримали від міського голови Галини Мінаєвої та народного депутата України Дмитра Шенцева 22 тисячі пасок. Як завжди, кулічі були передані всім навчальним закладам, трудовим колективам, громадським організаціям.