Енергоефективність – вимога часу

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У четвер, 29 березня, в Чугуєві відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст». Організаторами заходу виступили ГО «Клуб мерів», Чугуївська міська рада та ГС «Асоціація українських виробників» за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України і Харківської обласної державної адміністрації.

Як зазначив президент ГО «Клубів мерів», Почесний член Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Володимир Удовиченко, головна мета заходу – ознайомлення керівників міст з механізмами модернізації централізованої системи опалення або переходу на децентралізовану систему.

На початку заходу учасників семінару привітала міський голова Галина Мінаєва, яка презентувала їм наше місто. У своїй промові Галина Миколаївна розповіла, які заходи з тепломодернізації та енергоефективності впроваджені у Чугуєві, а також наголосила на пріоритетності такого напрямку роботи муніципалітету.

Під час семінару були обговорені питання Європейських принципів ефективного управління енергією в громаді, ситуація в енергетичній галузі та перспективи розвитку електроенергетики, використання LED-освітлення як  фактора енергоефективності об’єктів міського господарства, електроопалення як шляху до енергонезалежності держави та ціла низка інших питань.