Взаємодія поліції та громади: вивчаємо досвід Швеції

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Наприкінці лютого – початку березня міський голова Галина Мінаєва взяла участь у навчаль-ному візиті до Швеції з метою вивчення концепції взаємодії поліції з громадою

Починаючи з травня 2017 року Шведська поліція разом з Національною поліцією України працюють над впровадженням проекту ЄС щодо реформування Національної поліції України. Проект направлений на розвиток філософії взаємодії поліції з громадою та у сфері забезпечення безпеки – техніки керування натовпом.

У Харківській області проект сфокусований на наступних відділах поліції: Валки, Балаклія, Нова Водолага, Дергачі,  Ізюм, Мерефа, Чугуїв.

26 лютого – 2 березня Національна поліції Швеції організувала навчальний візит офіцерів української поліції та представників місцевого самоврядування до Швеції з метою ознайомлення з концепцією взаємодії поліції з громадою.  Програма заходу розроблялася міжнародним відділом Шведської поліції та включала в себе відвідування міст Гьотебург, Боращ, Кунгсбака.

Компонент проекту ЄС щодо реформування Національної поліції України – взаємодія поліції з громадою – буде впроваджено у Київській, Львівській та Харківській областях.