Чугуївці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

20 лютого у сквері Захисників Вітчизни пройшов мітинг-реквієм, присвячений подіям, які відбулися у 2014 році на Майдані Незалежності у Києві

Нагадаємо, пам’ятний день було встановлено 11 лютого указом Президента України Петра Порошенка у 2015 році та об’єднало дві знакові події новітньої історії нашої країни – подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Місцем проведення урочистого мітингу став пам’ятний знак, на місці якого планується встановити пам’ятник чугуївцям, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України, захищаючи цілісність, суверенітет і незалежність нашої держави.

Після промов на честь свята пролунав гімн України і учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Квіти до пам’ятного знаку поклали керівники місцевого самоврядування Чугуєва,  співробітники установ і організацій, члени громадських організацій, мешканці міста.

У цей же час були покладені квіти до Вічного Вогню, де розміщено пам’ятну дошку з прізвищами мешканців нашого міста – війсь-ковослужбовців, які загинули в АТО, виконуючи свій обов’язок.

Завершуючи мітинг, чугуївці висловили  сподівання на те, що у нашій державі найближчим часом запанують мир та злагода.