До захисту Вітчизни готові!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Цього тижня закінчились збори резервістів, які проходили на базі 92-ї бригади

У середу у районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди вітання військово-службовців оперативного резерву першої черги.

Під час зборів резервісти удосконалювали свої знання і навички, брали участь у бойових стрільбах, злагоджені екіпажів, заняттях з тактичної, психологічної, інженерної та військово-медичної підготовки, набували та вдосконалювали навички зі стрільби з різних видів озброєння, навчались, як правильно вести бій у місті, проводити зачистку будинків та вулиць. За підсумками зборів було зроблено висновок, що майже всі бійці показали високий рівень особистої відповідальності при виконанні поставлених завдань. Військовослужбовці оперативного резерву першої черги у разі необхідності першими стануть до лав бойових частин.

На святі з нагоди закінчення зборів резервісти отримали чисельні нагороди, у тому числі почесні нагрудні знаки начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За досягнення у військовій службі», нагороди від командування 92-ї бригади, грамоти від влади району та міста. Заступник Чугуївського міського голови Костянтин Бармін вручив військовим Подяки міського голови.

Місцеві артисти щиро привітали військових з закінченням зборів чудовим концертом.