Майстер-клас для керівників чугуївських ОСББ

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Детально про трансформацію звичайного багатоквартирного будинку в енергоощадний багатоквартирний будинок учасникам зустрічі, що відбулася минулого тижня у мерії, розповів Олег Масленніков, регіональний консультант проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» в Харківській області.

Учасників семінару вітала міський голова Галина Мінаєва, котра наголосила на пріоритетності такого напрямку роботи муніципалітету, як енергоефективність у житловому секторі, та закликала голів об’єднань співвласників житла активно брати участь у проектах з енергоефективності.

Про утеплення  будинків не тільки говорили. Представник корпорації Henkel на практиці продемонстрував покроковий процес утеплення з використанням новітніх  матеріалів. Під час майстер-класу голови ОСББ могли особисто ознайомитися з сучасними технологіями та якістю продукції для утеплення.

Особливу увагу на семінарі було приділено державній програмі з надання «теплих кредитів». У проекті держ-бюджету на них передбачено 400 млн грн, з яких для ОСББ – понад 190 млн грн. До речі, ОСББ Чугуєва можуть провести роботи з комплексного утеплення будинку, сплативши тільки 20% від вартості матеріалів, бо 40% компенсує держава, 20% – область та 20% – місто.