На порядку денному – енергоефективність

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

25-26 січня міський голова Чугуєва Галина Мінаєва взяла участь у конференції «Досвід Польщі, Норвегії та України у сфері підвищення енергоефективності міського господарства», організованій Асоціацією міст України спільно з Асоціацією міст Польщі, Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад та Асоціацією «Енергоефективні міста України».

Цей захід, що відбувався в Києві, зібрав міських голів та представників органів місцевого самоврядування з українських, польських на норвезьких міст, експертів організацій, що працюють у сфері енергоефективності, представників центральних органів влади з метою представлення результатів Проекту «Польсько-норвезька допомога для підвищення енергоефективності в Україні», обговорення Державної політики у сфері енергоефективності, презентації кращих практик підвищення енергоефективності у міському господарстві.

Робоча програма конференції розпочалася з Першого тематичного блоку, присвяченого обговоренню державної політики у сфері енергоефективності, презентації курсу України та правових рішень в сфері енергоефективності на центральному рівні, створення нормативно-правової бази для органів місцевої влади та неурядових організацій.

Другий тематичний блок  конференції був присвячений енергоефективності на місцевому рівні, презентації практичної сфери застосування юридичних і фінансових рішень для органів місцевої влади при плануванні та впровадженні заходів з енергоефективності, обговорення питань консультаційної підтримки органів місцевої влади, що реалізовують такі проекти.

 

 

Третій тематичний блок стосувався проектів публічно-приватного партнерства у сфері енергоефективності та презентацій результатів роботи в проекті «Польсько-норвезька допомога для підвищення енергоефективності в Україні».

Четвертий тематичний блок конференції був присвячений презентації кращих практик у сфері підвищення енергоефективності в Україні, Польщі та Норвегії. Слід зазначити, що учасники конференції не тільки вивчали досвід закордонних колег, але й активно обмінювались власними доробками.

Також було ухвалено резолюцію, якою визначено пріоритетні завдання щодо розвитку енергоефективності у міському господарстві та пропозиції щодо вирішення проблемних питань у цій сфері. Після доопрацювання пропозицій міських голів, висловлених під час конференції, цей документ буде направлений до Уряду та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.