Довга і складна дорога Вчителя…

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Пішов з життя мудрий і добрий Учитель, директор, чудова людина – Іван Дмитрович Пазій.

Попрощатися з Іваном Дмитровичем прийшло дуже багато людей – родичів, близьких, знайомих. Шкільна пам’ять запросила сюди й учнів, яких педагог навчав не лише математики, а й мистецтва бути справжніми людьми.

У далекому 1962 році він  став директором Чугуївської школи № 7, в якій сіяв добре, розумне, вічне, користувався безмежною повагою колег та учнів. 18 років Іван Дмитрович віддав рідній школі, а далі – обіймав посаду завідувача відділу освіти, неодноразово обирався депутатом Чугуївської міської ради. Відкритий і чесний, справедливий і вимогливий – таким він запам’ятався всім, у чийому житті залишив слід.

Освітянська спільнота Чугуєва навіки збереже світлу пам’ять про Івана Дмитровича й завжди буде згадувати колегу,  яким пишалася не лише освітня галузь, а й уся Чугуївська земля!

Відділ освіти Чугуївської міської ради, колектив Чугуївської загальноосвітньої школи № 7 висловлюють співчуття родині Івана Дмитровича.

Чугуївська міська рада та її виконавчий комітет глибоко сумують з приводу смерті знаного у місті педагога-ветерана, справж-нього патріота Чугуєва Івана Дмитровича Пазія та висловлюють щирі співчуття його рідним та близьким.