Яскраві барви освітянських вечорниць

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Цього року традиційні освітянські вечорниці, що відбулися 27 січня у Клугино-Башкирівській школі, були об’єднані загальною темою – «Чарівний світ цирку»

Захід перетворився на  справжнісіньку веселу та чарівну циркову виставу з талановитими та вправними акторами арени: гімнастами та акробатами, факірами та приборкувачами тварин, клоунами та мімами, співаками та танцюристами. Як і завжди, святу була притаманна неймовірно тепла та творча атмосфера. Циркові номери у виконанні представників усіх навчальних закладів та відділу освіти вражали артистизмом, іскрометним гумором, яскравими костюмами та несли невичерпний заряд позитиву.

На гостинний вогник завітали і бажані гості – міський голова Галина Мінаєва, народний депутат України Дмитро Шенцев, депутати Харківської обласної ради Дмитро Мягкий та Олександр Донський. Вони не лише висловили своє захоплення всебічними талантами педагогів, але й запевнили у своєму подальшому служінню освіті Чугуєва.

Щороку Освітянські вечорниці демонструють неабиякі, часом незвичайні та надзвичайні, таланти вчителів та вихователів, але й слугують потужним джерелом наснаги та натхнення, єднання усіх працівників освіти міста. І значна роль у цій справі належить колективу Будинку дитячої та юнацької творчості, який виступає організатором заходу, перетворюючи його кожного разу на самобутнє та неповторне свято.

Неймовірне шоу подарувало усім присутнім незабутні враження, гарний настрій та приємні емоції. Вміють чугуївські педагоги і працювати, і відпочивати!