Благодійність починається з тебе

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

23 cічня в Чугуївському ДНЗ № 12 відбулася благодійна вистава, кошти від якої будуть спрямовані на лікування нашого маленького земляка Максима Якуби.

Акторами вистави за сюжетом казки «Цветик-семицветик» стали вихованці інклюзивної групи, яку відвідує хлопчик з особливими потребами Максим Якуба. Гра дітей вирізнялася щирістю, емоційністю та яскравістю образів, за що казкові герої отримали теплі відгуки та аплодисменти глядачів.

На виставу завітала міський голова Галина Мінаєва, яка поспілкувалась з матір’ю Максима, надала підтримку та запевнила у подальшій допомозі хлопчику. Глядачами вистави також стали небайдужі мешканці нашого міста, серед яких – депутат обласної ради Дмитро Мягкий, заступник міського голови Тетяна Вінник, начальник відділу освіти Марина Проценко, керівники закладів освіти та інші.

Колектив ДНЗ № 12, батьки Максима щиро дякують всім, хто завітав на благодійний захід та пожертвував кошти на лікування хлопчика.

Всі, хто також  бажають допомогти Максимкові та не мали змогу відвідати благодійну виставу, можуть перерахувати кошти на карту його мами в ПриватБанку 4731219108331947 (Якуба Світлана Миколаївна, тел. 063-242-06-99).