Де зігрітись бездомним у Чугуєві?

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Пункт обігріву працює за адресою: м. Чугуїв, вул. Гвардійська, буд. 19.

Зима, сніг, мороз… Всі тягнуться до тепла. Де зігрітись бездомним?

З настанням холодів особливо гостро постає питання виживання осіб без постійного місця проживання. З метою надати таким категоріям населення допомогу муніципалітетом вживається ряд заходів. Відповідно до розпорядження міського голови «Про соціальний захист бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2017-2018 років по м. Чугуєву» № 296 від 08.09.2017, з 24 жовтня 2017 року в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) при пункті обліку бездомних осіб діє пункт обігріву.

Наразі на обліку знаходиться 20 осіб без постійного місця проживання. В пункті обліку бездомні особи мають можливість отримати такі соціальні послуги: відновлення особистих документів, отримання гуманітарної допомоги (речі, що були у вжитку), сприяння в отриманні медичних послуг, в оформленні пенсії або державної соціальної допомоги, у влаштуванні до будинків реінтеграції, будинків-інтернатів тощо.

В пункті обігріву бездомні особи мають можливість зігрітися, випити гарячий чай з печивом. На організацію їх харчування виділено кошти з міського бюджету.

 

 

У скрутній ситуації бездомні особи можуть звернутися за допомогою також до лікувальних закладів, що розташовані на території міста.

Пункт обліку бездомних осіб та пункт обігріву терцентру розташовані за адресою: м. Чугуїв, вул. Гвардійська, буд. 19.

ШАНОВНІ ГОРОДЯНИ!

Якщо ви знаєте або просто зустріли на вулиці бездомних осіб, роз’ясніть їм, будь ласка, як дістатися до пункту обігріву, або повідомте його  працівників за тел. 40-715 – і вони нададуть соціальні послуги бездомним особам.

Одночасно звертаємося до небайдужих: якщо у вас є одяг або взуття, які вам не потрібні, приносьте їх до пункту обігріву або телефонуйте за тел. 40-715, і вам допоможуть позбутись зайвих речей, а бездомні будуть вдячні за благодійні вчинки.