На сесії міської ради

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

20 грудня відбулася  ХХVІІ чергова сесія Чугуївської міської ради VІІ скликання, під час роботи якої було розглянуто більше 100 питань порядку денного.

Депутати винесли ряд рішень з питань організації роботи Чугуївської міської ради та її структурних підрозділів.  Ціла низка рішень стосувалася виконання міських програм з різних напрямків розвитку громади та їх затвердження на новий період. Одним з найважливіших прийнятих рішень було питання про міський бюджет на 2018 рік. Також депутати затвердили ставки та пільги із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та із сплати земельного податку на 2018 рік. Як і завжди, велика кількість питань була присвячена вирішенню майнових та земельних  інтересів юридичних та фізичних осіб.

У розділі «Різне» депутати ставили питання щодо безпеки городян, зокрема школярів, на дорогах міста, якості роботи правоохоронних органів, проблем житлово-комунального господарства. За усіма ними профільним керівникам мерії були надані відповідні доручення.

Міський голова Галина Мінаєва, під чиїм очільництвом проходило сесійне засідання, подякувала колегам за плідну співпрацю та конструктивність у роботі протягом року, небайдужість до рідного міста та його мешканців, а також адресувала усім найкращі слова привітань з зимовими святами та щирі побажання миру, добра та благополуччя.