Чугуївці – у лідерах!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Команда міської ради старшокласників «Лідер» Координаційного центру по роботі з учнівськими організаціями при Чугуївському БДЮТ посіла почесне III місце на Першому відкритому обласному фестивалі «Лідер року».

Фестиваль проходив у актовій залі Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості та об’єднав 23 команди лідерів учнівського самоврядування з різних районів та міст Харківської області. На суд журі були представлені відеоролики про діяльність органів молодіжного самоврядування, таланти лідерів.

До фіналу були допущені 7 кращих команд, яким було запропоновано звернутися до уряду, депутатів, органів місцевого самоврядування з питанням, що турбує молодь країни. Команду Чугуївської міської організації «Лідер» на цьому конкурсі представила Єлизавета Булгакова зі своїм зверненням до Президента України.

Виступ лідера приніс команді ще одне призове місце – Єлизавета нагороджена особистою грамотою Першого обласного фестивалю лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2017»!

Вітаємо шкільних активістів з перемогою, бажаємо досягнення поставлених життєвих цілей та подолання нових вершин у шкільному та особистому житті!