Зі святом, чугуївська громадо!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Минулої п’ятниці чугуївська громада відзначала свято, що своїм професійним можуть вважати люди різних сфер діяльності, – День місцевого самоврядування

У заповненому вщент великому залі районного будинку культури під час свята панувала атмосфера загального піднесення та доброго настрою – дружня чугуївська родина підбивала підсумки зробленого за рік та вітала кращих своїх представників, які щоденною працею та небайдужістю до своєї малої батьківщини примножують здобутки громади та роблять все задля того, щоб Чугуїв був містом, де приємно жити та працювати.

Звертаючись до учасників заходу, міський голова Галина Мінаєва висловила подяку представникам місцевого самоврядування за їх небайдужість і прагнення працювати на благо своєї малої батьківщини, щоб кожен мешканець відчував себе комфортно в рідному місті. Привітав містян зі святом і народний депутат України Дмитро Шенцев, якій у своїй провомові зазначив, що сьогодні чугуївська громада на чолі з міським головою Галиною Мінаєвою є прикладом однієї з найуспішніших у регіоні. Своєрідним підтвердженням слів мера та нардепа став відеоролик про сьогодення Чугуєва та результати роботи органів місцевого самоврядування за 2017 рік.

Після привітальних слів відбулась церемонія нагородження на честь Дня місцевого самоврядування чугуївців, які своєю діяльністю роблять значний внесок у розвиток міста.

Подяками голови Харківської обласної ради були відзначені депутати облради Дмитро Мягкий, Тетяна Лобанова, Олександр Донський, Світлана Білохвостенко, а також співробітники територіального центру соціального обслуговування Неля Безбородова та Тетяна Тетерятник.

 

 

Подяку Чугуївського міського голови було оголошено депутатам міської ради, працівникам органів місцевого самоврядування, колективам організацій і установ, громадським діячам, представникам органів самоорганізації населення, підприємцям та іншим.

Приємним подарунком для присутніх на святковому заході від міського голови Галини Мінаєвої та народного депутата України Дмитра Шенцева став концерт відомого кавер-гурту «ОRBIS BAND», який подарував вир емоцій глядачам та запалив кожного, хто знаходився у залі, своєю нестримною енергетикою та якісним виконанням відомих хітів.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, розбудову місцевого самоврядування, високий професіоналізм та активну громадську діяльність Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» була нагороджена заступник міського голови – керуючий справами міськвиконкому Людмила Макаренко.

Олена Куриленко, начальник міського Управління соціального захисту населення, стала переможцем обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування-2017».

Високу нагороду Олена Куриленко отримала під час урочистого прийому з нагоди Дня місцевого самоврядування у Будинку рад Харкова. Диплом та грошову премію за перемогу у номінації «Краща посадова особа сільської, селищної, міської ради» їй вручили голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.