Місто вітає своїх захисників

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

5 грудня у Чугуєві відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України, що відзначається 6 грудня. Цього року до святкування залучилось чи не все наше місто, що має славетну військову історію та є місцем дислокації одразу двох військових частин. Привітати військових зібрались численні гості, представники влади та громадськості, волонтери, сім’ї бійців, мешканці міста

Почалися урочистості на центральній площі міста – Соборній. Від громади Чугуєва військових привітала заступник міського голови – керуючий справами міськвиконкому Людмила Макаренко та вручила Подяки міського голови. З привітальним словом до військовослужбовців звернулись командир 92-ї окремої механізованої бригади підполковник Володимир Кокорєв, в.о. командира 203-ї навчальної авіаційної бригади майор Олександр Вовк та заступник начальника ГУ ДСНС в Харківській області Анатолій Торяник. З нагоди Дня Збройних Сил України військовослужбовці отримали державні нагороди, інші знаки пошани, грамоти та подяки командування частин. Відзначили Подяками у передсвятковий день і волонтерів, що допомагають армії весь час, доки триває антитерористична операція на сході держави.

 

 

Після урочистостей на площі Соборній військовослужбовці під звуки оркестру прокрокували центральними вулицями міста до скверів Слави та захисників Вітчизни, щоб віддати шану чугуївцям, що в різні часи гідно виконували свій обов’язок по захисту рідної країни. Квіти та траурні гірлянди було покладено до меморіалу Слави, пам’ятникам ліквідаторам аварії на ЧАЕС, воїнам-інтернаціоналістам та закладного каменю на місці майбутнього пам’ятника захисникам України.

Завершились святкові заходи до Дня Збройних Сил України концертом у культурному центрі «Імідж» за участі юних артистів Чугуєва.