На варті українського неба

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Минулої п’ятниці, 1 грудня, відбулися урочистості з нагоди 22-ї річниці від дня створення військової частини А-4104. Святковий захід розпочався з шикування особистого складу на головному плацу 203-ої авіаційної бригади.

Нагадаємо, історичний шлях війсь-кової частини тісно пов’язаний з розвитком Чугуївського військового авіаційного училища льотчиків-винищувачів, яке було створено ще у 1938 році. Через п’ятдесят років на базі окремого батальйону зв’язку і радіотехнічного забезпечення та окремого батальйону аеродромно-технічного забезпечення було створено 203-ю навчальну авіаційну бригаду. З 1 вересня 2004 року вона увійшла до складу Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Саме у Чугуєві путівку в небо отримали багато відомих і талановитих льотчиків та космонавтів. Починаючи з Другої світової війни і до теперішнього часу, авіатори гідно захищають рубежі нашої держави. Сьогодні головним завданням бригади є навчання курсантів-старшокурсників ХУПС, підготовка льотчиків-винищувачів, льотчиків та штурманів транспортної авіації, а також вертолітників. В Чугуєві продовжують виховувати бойових «соколів». Особовий склад 203-ої авіаційної бригади захищає суверенітет та територіальну цілісність нашої держави на сході країни.

 

 

На святі, що відбулося на честь дня народження частини, військовослужбовці приймали поздоровлення від свого командування, а також представників місцевої та районної влади. Від імені чугуївської громади воїнів привітала міський голова Галина Мінаєва. За високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення обороноздатності держави, підготовку висококваліфікованих кадрів для Збройних сил України, активну співпрацю з територіальною громадою міста Чугуєва та з нагоди 22-ї річниці від дня створення військової частини А-4104 кращі війсь-ковослужбовці були нагороджені Подяками міського голови. Галина Миколаївна вручила нагороди Олені Іголкіній, Дмитру Білявському, Андрію Кулаку, Максиму Капашину, Ігорю Полякову, Сергію Даниленку, Сергію Ткаченку та Роману В’югову.

Завершився святковий захід загальним молебнем, який провів настоятель Свято-Покровського собору протоієрей Іоанн Білич. Присутні помолилися за всіх тих, хто вже ніколи не повернеться додому, та попросили у Вищих сил захисту, миру та злагоди для усієї нашої країни.