«Тепло долонь та серця – захисникам України!»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Під таким девізом пройшла міська благодійна акція до Дня Збройних сил України.

Вже декілька років поспіль подібні заходи проходять у місті до різноманітних свят – Великодня, Нового року, Різдва Христового. До акції, яка була присвячена професійному святу військовослужбовців, активно долучились учні усіх шкіл міста, вихованці дитячих садків та позашкільних навчальних закладів. Ініціатором проведення акції став Будинок дитячої та юнацької творчості за підтримки міського відділу освіти.

В понеділок, 4 грудня, напередодні Дня Збройних сил України, в ЗОШ № 1 відбувся святковий захід, на якому зібрані дарунки – вітальні листівки, малюнки, різноманітні дитячі вироби – було передано заступнику військового комісара Чугуївского ОРВК Володимиру Горшкову, який вже цими днями передасть їх військовослужбовцям, що наразі перебувають на лікуванні у Харківському шпиталі.

З привітальним словом до учасників заходу звернулися заступник міського голови Тетяна Вінник та начальник міського відділу освіти Марина Проценко, які адресували пораненим бійцям від імені усієї чугуївської громади щирі побажання найскорішого одужання.

Будемо сподіватися, що незабаром усі чугуївські воїни повернуться додому живі та здорові, а в нашій країні запанують мир та злагода.