Заради дитячої посмішки

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

1 та 5 грудня в Чугуївському ДНЗ № 12 відбулися благодійні вистави за сюжетом казки «Цветик-семи-цветик» у виконанні вихованців інклюзивної групи, яку відвідує хлопчик з особливими потребами Максим Якуба.

Благодійна акція була організована за підтримки громадської організації «Центр розвитку громади». Готуючи разом з дітьми чудове інсценування відомої казки, сюжет якої був обраний невипадково,  працівники закладу,  вихованці та їхні батьки мали на меті привернути увагу жителів міста до проблеми родини  Якуб: маленький Максимко потребує термінового оперативного втручання на суглобах у зв’язку зі своїм складним діагнозом. На шляху до одужання хлопчика стала вартість операції, яка складає близько 30 тис. грн. (без реабілітації), і родина не в змозі зібрати таку суму за короткий термін.

 

 

Виставу відвідало багато небайдужих мешканців нашого міста, серед яких були  представники міської влади, керівники організацій, депутати міської ради, батьки вихованців закладу освіти. Колектив ДНЗ № 12, батьки Максима щиро дякують  всім, хто завітав на благодійний захід та пожертвував кошти на проведення операції.

Всі, хто також бажають допомогти Максимкові та не мали змоги відвідати благодійну виставу, можуть перерахувати кошти на карту його мами в Приват Банку 4731219108331947 (Якуба Світлана Миколаївна, тел. 063-242-06-99).