Велична доля вчителя

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Кажуть, що справжнім вчителем треба вродитися, і що вчитель – це не професія, а велике покликання. Вчительська доля така велична і скромна, така талановита і проста, така вимоглива і добра.

2 грудня, коли зима нечутним кроком легко ступає по землі, радуючи нас своєю красою, святкує свій ювілей вчитель української мови та літератури Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Ольга Вікторівна Нестеренко, яка  уже більше 25 років невпинно дарує частинку своєї душі дітям. Це розумна, емоційна, уважна, чарівна жінка, професійний вчитель.

Скільки любові, сил, доброти, знань, наполегливої праці знадобилося їй, щоб за роки своєї діяльності дати міцні, глибокі знання сотням учнів, вона прагне навчити своїх вихованців творчо мислити, бо від цього процесу – уміння творити нові ідеї, нові підходи, себе, врешті-решт, – залежить їхнє майбутнє.

За чверть століття педагогічної діяльності Ольга Вікторівна випустила у життя не один клас. І кожного разу їй вдається з особливою творчістю і майстерністю організовувати позакласні заходи. Залучаючи учнів до інсценізацій, екскурсій, вона прищеплює любов до рідного українського слова та культури.

Велику увагу Ольга Вікторівна приділяє і підвищенню власного професійного рівня, шукаючи та використовуючи нові методи та технології навчання. Її авторські методичні розробки неодноразово були відзначені дипломами обласного конкурсу педагогічних технологій.

Як колега Ольга Вікторівна  вміє знаходити  з усіма спільну мову,  з  глибокою повагою ставиться до старших колег, а молодших розуміє й підтримує. Особлива риса, яка допомагає їй у професії, – гарне почуття гумору, уміння знайти влучний мудрий вислів на будь-яку життєву ситуацію.

Напередодні ювілею хочеться побажати Ользі Вікторівні здоров’я, уважних, наполегливих та вдячних учнів, професійного росту та визнання, особистого щастя та добробуту.

Сьогодні ми бажаєм щиро Вам

Ще літ та й літ під

Долі оберегом.

І хай таланить думам і словам,

Хай сіється розумне, добре, вічне,

І в юних душах щедро проростає

І мрія Ваша, й праця титанічна,

І Ваш талант, і Ваша доброта!