Чугуївці відзначили День Гідності та Свободи

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Нагадаємо, свято було встановлено 21 листопада указом Президента України Петра Порошенка у 2014 році та об’єднало дві знакові події новітньої історії нашої країни – Помаранчеву революцію та Революцію Гідності

Місцем проведення урочистого мітингу став пам’ятний знак, розташований у сквері Захисників Вітчизни, на місці якого в майбутньому планується встановити пам’ятник чугуївцям, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України, захищаючи цілісність, суверенітет і незалежність нашої держави.

Після промов на честь свята пролунав гімн України і учасники заходу вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Квіти до пам’ятного знаку поклали представники місцевого самоврядування і народного депутата України Дмитра Шенцева, зокрема секретар міської ради Наталія Нежид та заступник міського голови Олександр Апостол, керівник міської громадсь-кої приймальні Дмитра Шенцева Ніна Куралех, а також співробітники установ і організацій, члени громадських організацій, мешканці міста. Завершуючи мітинг, чугуївці висловили надію та сподівання на те, що у нашій державі запанують мир та злагода.