Будуємо майбутнє разом!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Цього тижня делегація нашого міста на чолі з міським головою Галиною Мінаєвою взяла участь у Форумі ініціатив інфраструктурної програми для України «Будуємо майбутнє разом»

Під час зустрічі представники місцевих органів влади та неурядових організацій Харківщини, а також Німецької федеральної компанії GIZ презентували практичні результати спільних проектів у сфері інтеграції внутрішньо переміщених осіб та зміцнення спроможностей приймаючих їх громад.

Учасники Форуму висловили своє бачення реалізації спільних проектів до 2019 року.

Приємно, що саме наше місто є одним з лідерів у питанні співпраці з німецькими партнерами в Харківській області. Під час панельної дискусії міський голова Галина Мінаєва розповіла колегам про чугуївський досвід, а саме про реалізацію проектів з облаштування Центру соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю «Шанс», термомодернізації НВК № 8, оновлення обладнання в амбулаторіях сімейной медицини, навчань внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей та багатьох інших, які успішно працюють у нашому місті за підтримки GIZ.

ДОВІДКА:

Ініціативи інфраструктурної програми для України фінансуються німецьким урядом та виконуються компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Основна мета Ініціатив – надання підтримки Україні для подолання кризи на сході країни шляхом впровадження проектів для вирішення найбільш актуальних проблем, з якими стикається країна та її населення через збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб зі східних областей. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток.