Вчимося будувати свій бізнес

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Цього тижня в Молодіжному хабі «CITY» стартував проект громадської організації «Асоціація приватних роботодавців». Він має назву «Центр підтримки бізнес-ініціатив ВПО «Новий відлік. Малі міста» та реалізується за підтримки Німецької федеральної компанії GIZ.

Цей Проект спрямований на підтримку, започаткування, розвиток або відновлення підприємницької діяльності для внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та членів їх родин, які проживають у малих містах Харківської області. Головна умова участі у проекті – наявність адекватної, життєздатної бізнес-ідеї та бажання відкрити власний бізнес в Харківському регіоні. У Чугуєві сформована група у складі 25 мешканців міста, багато хто з яких є підприємцями та завдяки участі у проекті зможуть отримати знання про те, як розширити свою справу та збільшити прибутки.

Що отримають учасники проекту:

- повний бізнес-курс – знання, які допоможуть учасникам в запуску свого бізнесу від ідеї до її реалізації;

- професійну допомогу в написанні бізнес-плану;

- можливість презентувати готовий бізнес-план потенційним інвесторам і пошук пільгового кредитування;

- можливість знаходиться в бізнес-середовищі, обмін досвідом з учасниками подібних проектів.

Заняття будуть проходити раз на тиждень. Учасники проекту матимуть змогу подати свою бізнес-ідею на відбір у проекті, пройдуть навчання, розроблять бізнес-плани, матимуть змогу отримати кваліфіковану допомогу від підприємців з великим досвідом діяльності та захистять свої ідеї на конкурсі, що відбудеться у грудні.