З поверненням, захисники!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Суботнім ранком 4 листопада на залізничному вокзалі Чугуєва відбулися урочистості з нагоди виведення з зони проведення АТО військовослужбовців другого механізованого батальйону 92-ї окремої механізованої бригади.

Більше року бійці гідно несли службу на Донецькому напрямку, захищаючи наше мирне життя та відстоюючи незалежність та територіальну цілісність України. Захисників з хлібом-сіллю, квітами, жовто-блакитними кульками, державними прапорами зустрічали на рідній землі. Їх радо вітали представники Оперативного командування «Схід» ЗСУ, Харківської облдержадміністрації, Чугуївської міської та районної влади, Харківського обласного воєнкомату, члени громадських організацій, школярі, рідні, близькі та друзі військовослужбовців, мешканці міста.

Військовий комісар Харкі-вського обласного воєнного комісаріату полковник Юрій Калгушкін  при спілкуванні з журналістами зазначив, що сьогодні 92 ОМБр – одна з найбільш боєздатних у Збройних силах України, має давні славні традиції, користується повагою та авторитетом у армійського командування. У її лавах – досвідчені та грамотні офіцери: від командирів взводів до командирів батальйонів. Тому не дивно, що більшість контрактників виявляють бажання служити саме у цій військовій частині.

 

 

Нескінченним потоком звучали на адресу військових теплі слова вітань та подяки за самовідданість, мужність та любов до Батьківщини. Від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної привітання бійцям висловив радник губернатора Сергій Стороженко та виказав впевненість у настанні довгоочікуваного миру – миру через перемогу. Від чугуївської громади захисників по-материнськи щиро та душевно привітала міський голова Галина Мінаєва, побажавши військово-службовцям і їх сім’ям добробуту, злагоди та хвилювань тільки з нагоди приємних подій.

На Донецькому напрямку, на найбільш напружених та відповідальних ділянках, 92-а бригада воювала від жовтня 2016 року. За цей час загинули 18 військовослужбовців, ще 97 зазнали поранень. Юрій Ткачук, в.о. командира другого  батальйону 92-ї механізованої бригади, зізнається: «Рік був нелегкий. Навіть якщо хтось говорить, що з кожним роком все простіше і не такі активні бойові дії. Це дивлячись де. Зараз людям в першу чергу потрібно дати відпочити, тому що цілий рік – це немаленький термін. Дякую усім за підтримку, за те, що вірили в нас і чекали». Після відпочинку і відпусток бригада у повному складі розпочне бойове злагодження, навчання та тренування новобранців на полігоні.

Міцні обійми, поцілунки, сльози радості, посмішки дорослих та дитячий сміх – зустрічі на чугуївській землі нікого не лишили байдужими, переповнювали серця усіх присутніх добрими емоціями та чуттєвими враженнями.