Питання медичного обслуговування городян вирішувалися на ХХV позачерговій сесії міської ради

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Усі питання порядку денного засідання сесії міської ради 20 жовтня стосувалися роботи новоствореного Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області.

Зокрема, депутатам було запропоновано розглянути питання призначення на посаду головного лікаря закладу Тетяни Олександрівни Сабади. У 2002 році вона закінчила Харківський державний медичний університет, працювала у Чугуївській ЦРЛ терапевтом, сімейним лікарем, має 15 років стажу. Своїм рішенням депутати рекомендували міському голові затвердити Тетяну Сабаду на посаді головного лікаря Чугуївського міського ЦПМСД.

Два рішення сесії стосувалися майнових питань. На баланс Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» було передано приміщення по вул. Леонова, 4-А для організації роботи відділу охорони здоров’я міськвиконкому.

Наразі питання надання населенню медичних послуг – одне з найактуальніших з огляду на прийняття медичної реформи. Поки що спеціалісти та експерти тлумачать її основні положення та зміни, які чекають пацієнтів. Цю тему ми обов’язково будемо висвітлювати ближчим часом на сторінках газети.