Привітання на передових позиціях

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

приймали військовослужбовці 92-ї окремої механізованої бригади у День захисника України

14 жовтня командування та особовий склад бригади приїхала привітати зі святом делегація з Чугуєва – місця постійної дислокації частини. Наразі наші військовослужбовці гідно несуть службу на Донецькому напрямку. 

Урочисті збори з нагоди Дня захисника України відбулися у місцевому Будинку культури і розпочалися з зачитування привітальних листівок від голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної та міністра оборони Степана Полторака. Зі словами привітань та щирих побажань здоров’я та благополуччя, успіхів у службі та миру до присутніх звернувся командир бригади підполковник Володимир Кокорєв. Він також зосередив увагу на здобутках частини у справі захисту держави та вручив ряду військовослужбовців за професіоналізм та гідне виконання військових обов’язків почесні відзнаки. Пам’ять 46 загиблих у ході проведення АТО побратимів вшанували хвилиною мовчання.

Від імені чугуївської громади, особисто міського голови Галини Мінаєвої слова подяки захисникам за їх ратний труд адресував заступник міського голови Костянтин Бармін та нагородив п’ятдесят війсь-ковослужбовців бригади Знаком народної пошани – медаллю «За мужність» – за сумлінне виконання службових обов’язків у зоні проведення АТО, вірність війсь-ковій присязі, особисту мужність і високий професіоналізм при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди свята.

Приємним подарунком для бійців 92-ї бригади став святковий концерт за участі творчих колективів Чугуївщини.

 

 

Так сталося, що безпосереднє знайомство нашої редакції з новим командиром 92-ї бригади Володимиром Кокорєвим відбулося саме 14 жовтня, під час святкової зустрічі. Підполковник залюбки розповів про стан справ у частині та відповів на наші питання.

– Для мене було великою відповідальністю брати на себе командування 92-ю ОМБр. Але, з іншого боку, і почесно. Це  бригада зі своєю історією, встановленими добрими традиціями, набутим бойовим досвідом, з офіцерами-професіоналами та досить злагодженим особовим складом. Безумовно, справою честі для мене є підтримання високого іміджу частини, який вона здобула за роки АТО, та подальша робота над зміцненням її боєздатності. Наразі ми виконуємо завдання з охорони та оборони населених пунктів на лінії розмежування на Мар’їнському та Красногорівському напрямках. Після оголошення «шкільного» перемир’я ситуація більш-менш стабільна, кількість обстрілів знизилася, але не без спроб провокацій з боку противника, на які ми вимушені відповідати. Місцеве населення ставиться до нас позитивно, ми знайшли спільну мову. До зими підготувалися добре як на передових позиціях, так і в пункті постійної дислокації. Досить велика ймовірність того, що зимувати ми будемо саме «вдома», у Башкирівці. Військовослужбовці після багатомісячного перебування у зоні АТО потребують відпочинку. Потім буде проведено роботу з доукомплектування підрозділів, відновлено стан техніки та озброєння, проведено бойове злагодження. А далі – виконання наказів вищого командування.

– Будь ласка, декілька слів про себе…

– Народився я у Запоріжжі; шість років жив у Германії, за місцем служби батька-військовослужбовця. Школу закінчив у Бєлгород-Дністровському. Після навчання у Одеському інституті Сухопутних військ був розподілений до Новограда-Волинського Житомирської області. Служив на посадах командира механізованого взводу, роти, спеціальної роти у Косово у складі миротворчої місії. Після закінчення Національної академії оборони України був призначений командиром механізованого батальйону, пізніше – командиром національного контингенту миротворчих сил у Косово. На посаді командира механізованого батальйону 30-ї ОМБр виконував бойові завдання у зоні АТО на Луганському напрямку. Був призначений заступником командира 54-ї ОМБр, яка тримала оборону на Світлодарській дузі. З березня 2017 року – командир 92-ї окремої механізованої бригади. Одружений, виховую доньку 15 років та сина 7 років.