«Голос молоді у розвитку громади»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Напередодні Дня захисника України у Чугуєві було підбито підсумки щорічного молодіжного міського конкурсу міні-проектів «Голос молоді у розвитку громади». Цього року учні шкіл міста та ліцею № 19 працювали над розробкою ескізу пам’ятника воїнам Чугуївщини, які загинули під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України на сході держави. Журі конкурсу визнало кращою ескізну пропозицію ініціативної групи школи № 4.

Днями у міському сквері Захисників Вітчизни був закладений пам’ятний камінь на місці майбутнього пам’ятника нашим землякам-військово-службовцям, які загинули під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Міською радою було оголошено конкурс на кращий ескіз пам’ятника. До процесу створення пам’ятного знаку було залучено і старшокласників шкіл міста, а також ліцею № 19.

Ініціативні групи навчальних закладів завзято працювали над розробкою ескізних пропозицій. До виконання завдання учні й педагоги поставились дуже відповідально. У школах відбулись конкурси малюнків, обговорення, тематичні уроки, та в результаті кожен навчальний заклад запропонував свій ескіз. У п’ятницю, напередодні Дня захисника України, у актовій залі НВК № 5 ініціативні групи представили свої ескізні пропозиції по створенню пам’ятного знаку.

Як зазначала член журі, головний архітектор міста Лідія Савіна, ідеї школярів цікаві своєю новизною, в кожній ескізній пропозиції є задумки, які можна буде використати при розробці ескізу майбутнього пам’ятника.

Переможцем конкурсу стала ініціативна група Чугуївської загальноосвітньої школи № 4, яка, на думку журі, представила кращу ескізну пропозицію (на фото).

Заступник міського голови Тетяна Вінник передала присутнім на святі привітання від міського голови Галини Мінаєвої та нагородила учасників та переможців конкурсу дипломами та подарунками. Тетяна Свиридівна подякувала школярам за зворушливі презентації проектів.