Лідери учнівських організацій, об’єднуйтеся!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На базі Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості стартував новий навчальний рік міської ради старшокласників Координаційного центру «Лідер» по роботі з учнівськими організаціями навчальних закладів Чугуєва.

До складу ради старшокласників увійшли лідери всіх навчальних закладів Чугуєва; старшокласники, яких об’єднує активна життєва позиція; які бажають спілкуватися, обмінюватися думками, ідеями, вносити свій вклад в громадське життя міста, розвивати свої лідерські якості.

На засіданні 10 жовтня, яке було проведено на базі молодіжного хабу, його учасники підвели підсумки роботи учнівських організацій за минулий рік, намітили план роботи на майбутнє.

На початку засідання Вікторія Таненя, член ради старшокласників 2016/2017 навчального року, переможець міського Конкурсу дитячої творчості «Міцна громада починається з тебе», який проходив в рамках проекту «Сприяння децентралізації в Східній та Центральній Україні», поділилася враженнями від поїздки до м. Дніпро на підсумкову конференцію проекту.

– «Хто, якщо не ти», – хай ці слова, – наголосила Вікторія, – стануть девізом нашого життя. Життя громадянина, патріота, лідера незалежної України.