До Дня захисника України

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Дню захисника України були присвячені традиційні змагання з допризовної підготовки, що відбулися 11 жовтня на базі Клугино-Башкирівської школи.

За перехідний кубок переможців змагались команда вихованців міського Центру допризовної підготовки у складі учнів загальноосвітніх навчальних закладів Чугуєва (ЗОШ № 2, № 7, Клугино-Башкирівської ЗОШ та НВК № 5) та команда вихованців Есхарівського ліцею «Патріот».

Учасники команд продемонстрували свої вміння й навички з курсу допризовної підготовки. Переможцями цього року стали представники ліцею «Патріот», однак збірна команда шкіл Чугуєва не втратила бойового духу, пообіцявши ретельно готуватися й вибороти перемогу наступного року.

До Дня захисника України в навчальних закладах міста відбулись тематичні заходи та зустрічі з військовослужбовцями, учасниками АТО, було проведено екскурсії до військових частин.

 

 

Насичену та цікаву програму для дітей до Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрова підготували колективи бібліотек. Так, на «Посвяту в козачата» до дитячої бібліотеки завітали учні 4-А класу гімназії № 5. Діти змогли дізнатися, хто такі козаки, які в них були обряди і заповіді, про їх морські походи та традиції, які існували на Запорізькій Січі, та взяли участь у конкурсі «Пройдемо козацькими стежками». А у ЗОШ № 1 працівники центральної бібліотеки провели пізнавальний захід «З глибин сторічь козацький клич». Школярі вирушили у захоплюючу подорож, познайомилися зі звичаями та традиціями запорізьких козаків.