«Бабине літо-2017»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

15 жовтня в лісовому масиві Клугино-Башкирівки Чугуївським центром туризму та краєзнавства були проведені традиційні відкриті особисті змагання зі спортивного орієнтування «Бабине літо-2017».

Дуже приємно було бачити на відкритті змагань методиста та керівника гуртків КЗ «Харківська обласна станція юних туристів», майстра спорту зі спортивного орієнтування А. В. Данилову, яка під бурхливі оплески туристів нагородила медалями та грамотами КЗ «ХОСЮТ» вихованців ЦТК Максима Горєлкова (І місце), Владислава Кривобородого

(ІІ місце) і Дениса Касалапа (ІІІ місце) – переможців обласних особисто-командних змагань зі спортивного орієнтування «Великі надії», що проходили 30 вересня у м. Харкові. На цих змаганнях у загальному заліку збірна команда вихованців ЦТК посіла ІІ місце.

У змаганнях «Бабине літо-2017», присвячених Дню Захисника України, у семи вікових групах взяли участь близько 150 учасників. Дистанція «За вибором» включала в себе проходження 20 контрольних пунктів (близько 3 км по оптимальному шляху руху) за 1 годину контрольного часу. Багато учасників відмінно впоралися із завданням і, знайшовши всі пункти, з успіхом фінішували.

У змаганнях взяли участь як школярі Чугуєва, Борівського району, команда клубу спортивного орієнтування «Фігуровка» Чугуївського району, КЗ «Харківська обласна станція юних туристів», так і юніори, студенти, молодь і навіть ветерани цього активного виду спорту. Для початківців та бажаючих ближче познайомитися зі спортивним орієнтуванням була надана можливість пройти окремо встановлену дистанцію у віковій групі «Початківці». Приємно було бачити серед учасників змагань педагогів навчальних закладів, директорів шкіл, батьків, які разом зі своїми дітьми брали участь у подоланні дистанції спортивного орієнтування та демонстрували позитивний приклад здорового способу життя. І хоча погодні умови були непростими, спортивний азарт, спілкування з друзями, свіже лісове повітря та гарячий чай, який було запропоновано усім бажаючим, створили атмосферу справжнього свята.

 

 

Перші місця у своїх вікових групах посіли:

молодша група – Дмитро Халін (ЗОШ № 4), Софія Міненко (КСО «Фігуровка»);

середня група – Владислав Кривобородий (ЗОШ № 1), Марина Крюкова (Хар. обл. СЮТур);

старша група – Валентин Красильников (КСО «Фігуровка»), Софія Умець (ЗОШ № 2);

«Молодь – юніори» – Сергій Наточий (КСО «Фігуровка»), Анастасія Онацька (м. Харків);

«Дорослі» – Д. С. Колісниченко (ЦТК), Ю. В. Жиглова (К-Б ЗОШ);

«Ветерани» – В. М. Гріднєв (м. Чугуїв), Н. М. Лесновська (ЗОШ № 4).

http://www.chuguev-osvita.org.ua.