Чугуїв – лідер з розвитку туризму в Харківській області

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Про це розповів начальник Управління культури та туризму облдержадміністрації Олег Яцина

Саме тому Чугуїв цього року став місцем проведення обласної церемонії нагородження до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму України. Урочистості відбувались минулої п’ятниці у Культурному центрі «Імідж».

До нашого міста з’їхались представники туристичної галузі з усієї Харківської області. Під час церемонії нагородження, яку провели начальник Управління культури та туризму ХОДА Олег Яцина, Чугуївський міський голова Галина Мінаєва, голова Чугуївської РДА Микола Шошин та директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина Холодок, фахівці галузей культури та туризму отримали почесні відзнаки Харківських облдержадміністрації та облради та подяки Чугуївського міського голови.

Серед нагороджених обласними відзнаками – альпініст і ледолаз, який цієї весни здійснив сходження на Еверест, Валентин Сипавін, викладач Чугуївського міського центру туризму та краєзнавства Денис Колісниченко,підприємці Олександр Семенюта та Дмитро Нікулін.

 

 

Чому саме підприємці – здивуються наші читачі. Нічого дивного, адже саме вони підтримують конкретними діями розроблену у Чугуєві Стратегію розвитку туризму. Наприклад, Олександр Семенюта почав втілювати у життя цікаву ідею по створенню у місті туристичного комплексу, до складу якого увійде база відпочинку та, головне, – так звана садиба майстрів з умовами для виробництва сувенірної та іншої продукції народного мистецтва. Дмитро Нікулін (орендар території біля Сіверського Дінця в районі колишньої човневої станції) теж вносить свій вклад у розвиток туризму, створюючи умови для активного відпочинку містян та гостей Чугуєва.

Подяки міського голови під час урочистостей отримали директор Чугуївського міського ЦТК Сергій Лисенко та директор Художньо-меморіального музею І. Ю. Рєпіна Світлана Бучаста.

Вітаючи на гостинній чугуївській землі представників галузей культури та туризму з усієї області, міський голова Галина Мінаєва зазначила, що туризм у Чугуєві є одним з пріоритетних напрямків розвитку, і це безперечно вірний шлях, адже, розвиваючи туризм, місто створює умови для додаткових надходжень до бюджету та покращення інфраструктури.

Яскравим наповненням церемонії нагородження до Дня туризму стали виступи чугуївсь-ких талановитих вокалістів Дарини Сладких та Іллі Бессараба, а також хореографічного колективу «Крапельки».

В довершення слів Олега Яцини про лідерство Чугуєва у розвитку туризму гостям з усієї області були запропоновані відеопрезентація туристичних можливостей нашого краю і цікаві екскурсії містом з оглядом архітектурних та історичних пам’яток, відомих навіть за межами країни.