92-а бригада відсвяткувала день народження

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

27 вересня в Донецькій області відбулися урочистості з нагоди 99-ї річниці з дня створення 92-ї окремої механізованої бригади

І хоча свій день народження бригада зустрічає на одній з найнапруженіших ділянок фронту, на свято зібралися гості з усієї України. Захід розпочався з урочистого виносу бойового прапора. Командир бригади підполковник Володимир Кокорєв привітав весь особовий склад з цією датою та нагородив найкращих вій-ськовослужбовців. Увазі присутніх на святі був представлений короткий фільм з історії славетної військової частини.

Після перегляду фільму до слова були запрошені гості, які привітали наших воїнів, що мужньо виконують свій військовий обов’язок. Від імені міського голови та всієї громади Чугуєва командування та особовий склад 92-ї ОМБр привітала заступник міського голови Тетяна Вінник, яка вручила грамоти кращим воїнам та цінний подарунок – твердопаливний котел. Після завершення офіційної частини відбувся святковий концерт, на якому виступив Великий Слобожанський академічний ансамбль пісні та танцю. Військовослужбовці з радістю зустріли митців та від усієї душі дякували артистам за концерт.

Цього ж дня на території військової частини А-0501 відбувся святковий захід з нагоди 99-ї річниці створення 92-ї окремої механізованої бригади. Заступник міського голови Олександр Апостол відзначив військовослужбо-вців подяками Чугуївського міського голови та привітав особовий склад з річницею створення частини. Подарунком для бійців став святковий концерт за участі творчих колективів Чугуєва.

Редакція «Новостей Чугуева» щиро вітає наших захисників з їх святом та бажає мирного неба та найскорішого повернення додому, щоб наступного року разом відзначити ювілейні дати – 100-річчя 92-ї ОМБр та 380-річчя Чугуєва.