Святкуємо цікаво!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. У нашому місті працює чотири бібліотеки, які у різних мікрорайонах Чугуєва обслуговують і дорослих, і маленьких читачів. Напередодні свята бібліотекарі організували та провели цікаву и різноманітну програму для городян.

Днями працівники бібліотеки для дітей провели вуличну акцію «Казка + Пригода = Читаю з насолодою»! Всі бажаючі мали змогу взяти участь у безпрограшній лотереї, де треба було виконати хоча б одне завдання від клоуна Бібліошки та отримати повітряну кульку з сюрпризом. Звичайно ж такий веселий та нестандартний підхід дуже сподобався маленьким читачам.

26  вересня бібліотекарі провели ще одну акцію під назвою «Книжковий News – Boom». У сквері Захисників Вітчизни маленькі жителі міста та їх батьки мали змогу познайомитися з літературними новинками. Для малечі бібліотекарі провели веселу літературну вікторину, в якій діти із задоволенням брали участь та отримували смачні подарунки.

А  ось працівники бібліотеки для юнацтва Чугуївської ЦБС напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек створили спеціальний майданчик для читання, відпочинку і спілкування, де представили книжкові новинки, періодичні видання, знайомили мешканців мікрорайону «Авіатор» з правилами користування бібліотекою та залучали нових читачів.

На цьому ж тижні святковий захід пройшов і у центральній бібліотеці. На вулиці Старонікольській, де розташована бібліотека, була організована виставка книжкових новинок, які останнім часом поповнили фонд. Відвідувачі могли переглянути твори популярних вітчизняних та зарубіжних сучасних авторів, які є лауреатами престижних літературних премій. Також перехожим було запропоновано долучитися до буккросингу — всесвітнього руху обміну книжками.