Розумні міста ділилися досвідом

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Цього тижня відбувся Національний круглий стіл «Розумні міста: інновації в місцевому самоврядуванні. Презентація досвіду Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 3», в якому взяли участь міський голова Чугуєва Галина Мінаєва та її заступник Людмила Макаренко.

Обговорювались питання національних пріоритетів щодо е-врядування; індикаторів розумного міста за версією ООН у контексті місцевого самоврядування; участі громадян у зеленому розвитку міст; «Смарт Сіті» як інструмента сталого розвитку громад.

Неабиякий інтерес аудиторія виявила до напрацювань нашого міста в процесі реалізації проекту «Розумне та безпечне місто», який, зокрема, передбачає встановлення камер спостереження в різних куточках Чугуєва та створення в мерії центру аналізу ситуації.

Кожен із учасників круглого столу виступив як знавець і впроваджувач прагнень своєї громади, обгрунтував доцільність і перспективність інновацій.

Нагадаємо, що спільний проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» – це комплексна ініціатива зі зміцнення потенціалу, спрямована на пропагування сталого розвитку в Україні. Підтримка врядування за участі громад та ініціатив, які впроваджуються ними, має на меті покращення умов проживання українців.