В мерії вітали підприємців міста з нагоди їх професійного свята

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Підприємництво сьогодні є провідним сектором економіки, що забезпечує насиченість ринку товарами та послугами, сприяє здоровій конкуренції, створює нові робочі місця. Професію підприємця вибирають сильні, ініціативні та енергійні люди, які здатні взяти на себе відповідальність за ведення власного бізнесу.

Економічна криза в державі призвела до того, що вести підприємницьку діяльність стало ще важче: падіння купівельної спроможності населення, зростання тарифів на послуги ЖКГ та енергоносії, підвищення соціальних стандартів – всі ці та інші обставини ускладнили діяльність приватних підприємців.

Вітаючи представників сфери з професійним святом, міський голова Галина Мінаєва зазначила, що міська влада завжди залишатиметься надійним партнером для підприємців міста та в межах своїх повноважень буде і надалі підтримувати їх починання задля розвитку міста та покращення життя чугуївців. Галина Миколаївна побажала підприємцям успіхів в їх діяльності, гарних прибутків та сприятливих умов для ведення бізнесу.

За вагомий внесок в розвиток об’єктів сфери торгівлі та ресторанного господарства в Чугуєві, впровадження прогресивних форм обслуговування мешканців територіальної громади, зразкову організацію діяльності підприємств, значний особистий внесок у розвиток міста та з нагоди Дня підприємця Подяку Чугуївського міського голови оголошено підприємцям Олексію Авдєєву, Жанні Драніщевій, Саркісу Духояну, Юлії Зубко, Наталії Кривцун, Галині та Миколі Пугачовим та за створення креативного виду відпочинку в Чугуєві (тролей в парку Рєпіна) та з нагоди Дня підприємця – Дмитру Усиніну.