Дорогі друзі!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Школярі, студенти, вчителі, батьки!

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року, з Днем знань!

Першовересень завжди був, є і буде хвилюючим днем для кожної людини. Це день радісних очікувань і надій, з якого починається тернистий шлях до світу знань і дивовижних відкриттів.

Роки навчання — найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. У нашій пам’яті назавжди лишаються імена улюблених учителів, гордість за рідну школу, університет.

Я бажаю всім, хто сьогодні здобуває освіту, пишатися часом, проведеним у стінах навчальних закладів. Цінуйте своїх учителів — людей, які вкладають у кожного з вас частинку серця, поважайте батьків, одно-класників. Пам’ятайте, що ваші знання, небайдужа життєва позиція, працьовитість та натхнення значною мірою визначають як майбутнє нашого Чугуєва, так і України. Саме зараз, у непростий для України час, як ніколи потрібні грамотні спеціалісти, талановиті вчені і висококваліфіковані робочі, справжні патріоти, готові розбудовувати життя у нашій країні за європейськими стандартами. Тож ваша жага до знань, творча наснага, успішність є запорукою процвітання України як незалежної, єдиної і сильної держави.

Від щирого серця висловлюю вдячність педагогам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння! Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить радість та задоволення.

Нехай цьогорічне свято несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

З новим навчальним роком! Успіхів вам у праці та навчанні!