За два тижні розпочнеться прийом заявок для участі у «Громадському проекті»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Це найпростіший шлях взяти безпосередню участь у житті свого міста, вирішенні актуальних проблем громади. За допомогою ініціативи «Громадський проект» будь-який пересічний мешканець може вирішувати, як саме витрачати частину коштів місцевого бюджету.

Мрієте про новий спортивний майданчик у дворі свого дому? Прагнете організувати фестиваль? Маєте інші цікаві ідеї для втілення у рідному місті? Тоді слід поквапитись, адже вже зовсім скоро – з 15 вересня – розпочнеться прийом заявок для участі у «Громадському проекті». Сміліше пропонуйте свою ідею щодо поліпшення життя та розвитку міста, знайдіть однодумців – та вперед до втілення задумів!

Подати громадський проект просто

1. Заповнюйте реєстраційну форму на папері чи онлайн.

2. Додайте перелік витрат.

3. Зберіть підписи на підтримку.

4. Зареєструйте проект.

5. Презентуйте свою ідею та слідкуйте за перебігом голосування.

Проекти, за які проголосує більшість мешканців міста, будуть реалізовані вже наступного календарного року. Загальна вартість проектів у місті Чугуєві складає 360 тис.грн. Максимальна вартість одного проекту – 80 тис. грн. Прийом проектів – з 15 вересня по 15 жовтня 2017 року. Голосування – з 16 по 30 листопада 2017 року. Оприлюднення проектів-переможців відбудеться з 1 по 15 грудня 2017 року. Термін реалізації – один рік.

Реєстрація та голосування відбувається за посиланням: chuguev.pb.org.ua

Довідки за телефоном 2-35-03.

До речі, на разі триває реалізація попередніх проектів-переможців. Наприклад, днями було встановлено декілька зупиночних павільйонів за маршрутом руху громадського транспорту у мікрорайоні Осинівка.