«Святкуємо День Незалежності разом»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Так називалася програма святкування 26-ї річниці Незалежності України у Чугуєві

Осередком святкових заходів у День народження країни став сквер Захисників Вітчизни. Тут лунала українська музика, багато хто був одягнений у вишиванки, люди тримали у руках жовто-блакитні повітряні кульки та прапорці; з побажаннями миру та добра щиро вітали одне одного з Днем Незалежності України.

Організаторами святкової програми виступили Чугуївська міська рада, її виконавчий комітет та громадська організація «Наш вибір» за участі Будинку дитячої та юнацької творчості, Центру туризму та краєзнавства, музею Рєпіна. Вітаючи учасників свята з Днем Незалежності від імені міського голови Галини Мінаєвої та від усієї громади, заступник міського голови – керуючий справами виконкому Людмила Макаренко висловила подяку організації «Наш вибір» за участь у підготовці і проведенні свята, активну громадську позицію та нагородила її активістів Подяками міського голови.

На алеях скверу проходили майстер-класи з писанкарства, плетіння патріотичних браслетів, маскувальних сіток для військових, ліплення жайворонків з тіста. Музейні працівники підготували для містян цікавий квест, а Центр туризму та краєзнавства пропонував спробувати себе у слеклайні – ходінні по натягнутій стропі.

Імпровізованою сценою для святкової концертно-розважальної програми, підготовленої освітянами міста, став майданчик біля фонтану. Тут лунали пісні, танцювали дитячі творчі колективи, тривали конкурси та розваги, в яких залюбки брали участь і діти, і дорослі. Дітлахів щедро пригощали морозивом, тістечками та варениками, а переможці конкурсів отримували призи та подарунки.

Цього ж дня ввечері у сквері «Мелодія» з Днем Незалежності України чугуївців вітали місцеві талановиті артисти – естрадно-духовий оркестр «Chuguev City Band» та солісти і дуети Культурного центру «Імідж»: Яна Ващук, Анастасія Романова, Ганна Касьянова, Олена Соловйова. Після завершення концерту глядачів запросили на ретро-дискотеку.