З поверненням, захисники!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

30 серпня в Клугино-Башкирівці на території військової частини відбувся урочистий мітинг з приводу зустрічі воїнів 92-ої окремої механізованої бригади, що повернулись із зони проведення антитерористичної операції на сході країни.

Перший батальйон бригади воював поблизу Красногорівки від жовтня минулого року. Як зазначає його командир Вадим Самойленко, ця ротація була найтяжчою за останній час. Найгарячішим відалось нинішнє літо – 44 поранених у підрозділі. Щоправда, найбільших втрат батальйон зазнав під час Іловай-ської трагедії.

На мітингу воїни хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих побратимів – вій-ськові тримали в руках портрети шести своїх товаришів, чиє життя забрала війна…

Хвилюючим та одночасно урочистим моментом мітингу була церемонія нагородження – вій-ськових відзначили нагрудними знаками й грамотами від командування бригади, Харківського обласного військ-комату, Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету, Чугуївської районної адміністрації. Від громад міста та району військових привітали заступник міського голови Олександр Апостол та очільник району Микола Шошин.

Мужніх захисників надзвичайно розчулили виступи творчих колективів та солістів культурного центру «Імідж» та тепло, з яким зустрічали їх з передової наймолодші чугуївці – школярі, що тримали в руках дитячі малюнки та повітряні кульки кольорів державного прапора України. Все це зробило повернення на мирну землю святковим та емоційним.

Після нетривалого відпочинку воїнів 92-ої бригади очікують спільні з американцями навчання на Яворівському полігоні, а надалі – нові бойові завдання на сході країни та виконання свого обов’язку по захисту незалежності та територіальної цілісності України.