Чугуїв відзначає державні свята

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

23 серпня у сквері Слави відбувся мітинг, присвячений Дню Державного Прапора України – святу, що передує Дню Незалежності. Урочистостями біля Вічного Вогню розпочалась низка заходів, присвячених головному святу Української держави.

Розпочався мітинг урочистим моментом підняття жовто-блакитних прапорів. Це почесне право було надано учаснику антитерористичної операції на сході країни Олександру Хролу та Почесному громадянину міста Чугуєва Михайлу Морозу. Затамувавши подих, чугуївці спостерігали за церемонією, багато хто в цей день прийшов на свято у вишиванці, тримаючи в руках символи української держави. Все це створило урочисту та святкову атмосферу.

І все ж таки День Державного Прапора цього року, як і декілька попередніх, був з присмаком смутку і тривоги, адже на сході не припиняються бойові дії та в результаті збройного конфлікту продовжують гинути люди. Зі сльозами на очах городяни вітали на мітингу матір військово-службовця 92-ї бригади Олексія Пудова, який цієї весни помер від тяжких поранень, що отримав, захищаючи незалежність та територіальну цілісність країни на її східних кордонах, – Наталію Володимирівну Пудову. За представленням міської організації «Наш вибір» Олексій Пудов посмертно був нагороджений Знаком народної пошани – орденом «За мужність». Нагороду за сина отримала його мама...

Хвилиною мовчання мешканці Чугуєва вшанували пам’ять воїнів, що загинули, захищаючи свою країну, та поклали квіти до меморіалу слави – до Вічного Вогню та меморіальної дошки, на якій викарбовано імена наших земляків-військово-службовців, які загинули за останні роки.